جوانسازی لابیا

این روزها در خصوص عمل لابیاپلاستی سوالات بسیاری بیان می شود ، ما سعی داریم تمامی نکات لابیاپلاستی را در خصوص اینکه لابیاپلاستی چیست ؟ علت بزرگ شدن لبه های واژن چیست ؟ آیا لابیاپلاستی بر میل جنسی تاثیرگذار است ؟ آیا دختران باکره  نیز می توانند این جراحی را انجام دهند؟ و بسیاری از سوالات دیگر که بیماران دکتر بهمن پور در خصوص عمل زیبایی لابیاها بیان می کنند، را در این  مطلب قرار دهیم تا شما عزیزان بیشتر با لابیاپلاستی آشنا شوید بسیاری از بانوان به طور کلی نمی دانند که لابیاپلاستی چیست و چرا آنقدر بانوان علاقه مند به انجام این جراحی هستند ، در ابتدا به شکل خلاصه به بیان جراحی لابیاپلاستی می پردازیم :

عکس های عمل لابیاپیلاستی

عمل زیبایی لابیاهالابیاپلاستی چیست

بهتر است بدانید که در بخش خارجی ناحیه تناسلی بانوان لابیاماژور وجود دارد که رویش مو در آن ناحیه است ، در میان لابیاماژورها ، بخش لابیا مینور وجود دارد که دارای رنگ تیره تری می باشد و در برخی از بانوان لابیامینورها دارای شکل خاصی نظیر حالت چین خورده و یا بیرون زده می باشند، که عمل زیبایی لابیاها  در این بخش انجام می شود و سبب اصلاح این تغییر شکل ها در لابیا ها می شود .

لابیاپلاستی

آیا می دانستید که سوارکاری و دوچرخه سواری و حتی پوشیدن لباس های تنگ سبب آزردگی ، سایش و سبب ایجاد مشکل در لبه های واژن می شود؟

عمل زیبایی لابیاها

جراح زیبایی زنان با لابیاپلاستی به کاهش سایز لبه های واژن می پردازد ، با این جراحی می توان شکل لابیاها را تغییر داد، همچنین می توان بخش های تیره واژن را تا حدودی برداشت .  در صورتی که  در ناحیه بالای کلیتوریس چین های اضافی  وجود داشته باشد و یا دارای شکل نامناسب و بدفرمی خاصی باشد با جراحی پلاستیک در این ناحیه این چین ها برداشته می شود و شکل ظاهری کلیتوریس هم زیبا می گردد .

بانوان عزیز بهتر است بدانید که جراحی کلیتوریس باعث افزایش میل جنسی در بانوان می شود ، زیرا چین های اضافی در واژن برداشته شده، در نتیجه افزایش ارگاسم در بانوان رخ می دهد .

یکی از سوالات پرتکرار که در مطب دکتر بهمن پور بیان می شود این است که علت بزرگ شدن لبه های واژن چیست ؟

علت بزرگ شدن لبه های واژن

  • ژنتیک ، نژاد
  • ورزش ها و حرکاتی که به واژن ضربه بزند نظیر دوچرخه سواری ، موتورسواری
  • تروماهای زایمانی
  • مصرف بیش از حد هورمون های جنسی
  • برخی از اختلالات در بدن
  • زایمان

و…

حال ممکن است این  سوال برای شما ایجاد شود که علت تیرگی واژن چیست ؟ اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید ، مقاله علت تیرگی واژن را مطالعه نمایید.

  • علت تیرگی واژن
  • راه سفیدی واژن

عکس لابیا بزرگ

یکی دیگر از سوالاتی که بیان می شود این است که دکتر ما از کجا متوجه شویم که لابیاهای بزرگی داریم ؟ در ذیل دو نمونه عکس لابیا بزرگ را قرار داده ایم :

عمل لابیاپلاستی

همچنین می توانید برای معاینه و تعیین میزان بزرگی لابیاها به مطب جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید.

لابیا ماژور بزرگ

لابیاپلاستی در دختران باکره

بسیاری از دختران باکره از انجام لابیاپلاستی  واهمه دارند . اما عمل لابیاپلاستی خارج از پرده بکارت انجام می شود، بنابراین این جراحی هیچ ربطی به پرده بکارت ندارد و یک جراحی زیبایی برای دستگاه تناسلی است .

جراح زیبایی زنان با لیزر لبه ها را کوچک می کند ، بنابراین دختران مجرد نباید واهمه ای از این امر داشته باشند که این جراحی به پرده بکارت آنها آسیب بزند .

بانوان گرامی در خصوص انواع پرده بکارت و اینکه هر کدام به چه شکل است ممکن است سوالاتی داشته باشند که در لینک ذیل ما انواع پرده بکارت را با شکل قرار داده ایم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *