متخصص زنان در غرب تهران

مشکلات و بیماری های در بانوان یکی از بزرگترین مشکلات جامعه می باشد . مراقبت از سلامت جسمانی و روانی بانوان به دلیل داشتن جایگاه مهم در جامعه و همچنین خانواده از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .

جراحی زیبایی زنان

زیبایی ، مسئله مهم در زندگی بانوان می باشد . این نوع جراحی باعث افزایش اعتماد به نفس در بانوان می شود . با استفاده ازجراحی زیبایی واژن ، مشکلاتی مانند عدم رضایتمندی در برقراری رابطه جنسی ، مشکلات در ناحیه تناسلی و … رفع می شود . برخی از انواع این جراحی ها شامل لابیاپلاستی ، واژینوپلاستی ، تنگ کردن واژن ، و … می باشد .

لابیاپلاستی

از دلایل استفاده لابیاپلاستی می توان به در طی جراحی لابیاپلاستی ، لابیا ها کوچک و به شکل نواحی جراحی می شوند . از مهم ترین نکاتی که در این جراحی می توان آن را رفع نمود غیر قرینگی شدید آن است . از دلایل مهم در جراحی لابیاپلاستی می توان به ایجاد ظاهری زیبا در لابیا ها اشاره نمود و … اشاره نمود

سفید کردن واژن

لیرر یکی از روش های جدید در سفید کردن واژن می باشد .  یکی از بهترین دستگاه ها برای انجام این لیزر ، دستگاه ژولیت می باشد . این دستگاه یک لیزر آلمانی بوده و به طور تخصصی برای ناحیه تناسلی بانوان ساخته شده است و کار لیزر موهای زائد را انجام نمی دهد .

درمان نازایی

در صورتی که زوجین بعد از چند بار برقراری رابطه جنسی محافظت نشده موفق به باروری نشده باشند برای بررسی باید یک متخصص مراجعه نمایند .

نازایی را می توان به دو دسته ، ناباروری اولیه و ثانویه تقسیم نمود .

ناباروری اولیه

بعد از گذشت یک سال از برقراری رابطه جنسی محافظت نشده ، باروری حاصل نشود این نوع از ناباروری ، ناباروری اولیه می باشد .

ناباروری ثانویه

در صورتی که زمان بسیار زیادی رابطه جنسی محافظت نشده انجام شود و باروری صورت نگیرد . ناباروری ثانویه می باشد .

از دلایل ناباروری در زنان می توان به چاقی ، کشیدن سیگار ، تغذیه های نامناسب ، استرس و … اشاره نمود .

بارداری و زایمان

یکی از زیباترین اتفاق ها در زندگی هر یک از بانوان ، دوران بارداری و زایمان می باشد . بهتر است که بانوان از ابتدای بارداری تحت نظر یک پزشک زنان قرار داشته باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *